
Zet op jouw leeslijst
Op jouw leeslijst
Klik op dit icoon om een boek op je leeslijst te zetten.
Dit boek staat in de lijst Dag van de Leraar
Verboden te aaien! Over ons schoolkamp vol maffe dieren & bijzondere belevenissen
De klas van Mark gaat op schoolkamp. Niet zomaar een schoolkamp, maar een Pionierskamp: ze gaan leven zoals de pioniers in Australië vroeger leefden. Het kamp is heerlijk: de kinderen helpen mee te koken op een echt houtvuur, slapen in tenten en verzorgen een allerschattigste babywombat. Maar dan wordt een van de meesters ziek. Hij wordt vervangen door De Bom, de afschuwelijkste meester van de hele school. Zal De Bom het hele kamp verpesten?
Lees een stukje
Leraren zijn heel belangrijk in dit verhaal. Ik ben een expert op het gebied van leraren. Ik heb er al heel wat gehad. Ik heb hun gedrag bestudeerd, vijf dagen per week, van vakantie tot vakantie, bijna zeven jaar lang.
Wat andere lezers vinden
saai nee grapje je moet het echt lezen
dit is een leuk boek alleen jammer dat er pesten in voor komt
tof maar kan spannender
EEN COOL BOEK!!!
de titel is een beetje raar. maar ik wil het wel lezen.
klinkt tof, maar de tekeningen zien mij er saai uit! ik heb nog eens een boek gelezen met tekeningen van Annet Schaap,en dat vond ik ook niet super-goed.
Een heel tof boek hoor!