
Hoe overleef ik mezelf?
Hoe overleef ik mezelf is het vijfde deel uit de Hoe overleef ik-serie. Hoofdpersoon Rosa heeft heel wat te stellen met zichzelf, maar vooral ook met haar moeder en vreselijke stiefvader Apenbil. Tot overmaat van ramp vinden ze haar op school een arrogant kind. Rosa wordt uitgescholden voor ‘miss Piggy’. ’s Nachts verandert Rosa in stoere Rooz en trekt ze er stiekem op uit om graffiti te spuiten. Zo ontmoet ze de leukste graffitispuiter van Groningen: Neuz. Rooz + Neuz = Reuz!
De filmeditie van Hoe overleef ik mezelf? bevat een extra katern met achtergrondinfo en heel veel kleurenfoto’s. Francine Oomen doet op haar eigen manier verslag van de filmset. Met een kleine beroepengids, adviezen voor iedereen die bij de film wil. En survivaltips voor toekomstige filmsterren.
Lees een stukje
Rosa van Dijk rosavandijk@fastmail.com
Esther Jacobs esther@xs42.nl
Verzonden: woensdag 26 mei 20.11
Onderwerp: Friends
Hoi Esther,
Hoe gaat het ermee? Long time no meel, hè?
Wat andere lezers vinden
Het boek is top omg the best. Het verhaal had me helemaal te pakken. WOW❗️
het is echt een vet gaaf boek!!!
(it's the BEST!!!)
kei leuk boek !!! ik ga direct naar de winkel!
Ik heb het boek nodig voor in school.
Is het een aanrader?
super goed boek en de magazines in de hema zijn ook geweldig !!! en zotte aanrader !! ;)
echt waar het is een super wees boek
Ik vind alle boeken van Francine Oomen mega super leuk.
superrr! :):)XD:):):)
Super tof, zeker met haar speciale hobby
ik vond het echt een superfijn boek! en dan met apenbil!! haha ! ik raad dat echt aan aan meisjes van 12 - 15!! 'k hoop dat er nog zo boeken uitkomen!!
dit boek is echt SUPERleuk. ik raad het echt aan aan jonge lezer die graag boeken lezen. Met tips over je uiterlijk enzovoort!!!!! :D
ik vond het een heel leuk boek en ik kan het wel 10 keer opnieuw lezen zonder het beu te worden !
Het was een heel tof boek! ik heb de film kort nadien ook gezien. gewoon super!
super!!!
i like die boeken
deze boeken zijn echt mega geweldig super! (:
Leuk boek, maar de boeken lijken te veel op elkaar! Dat wordt een beetje saai hè!!! Maar voor de rest een heel leuk boek!
saai !!!
een leuk boek over een meisje dat maar al te lief groot wil zijn en bij al haar pogingen tot opvallen blijft ze miss piggy maar uitendelijk.....
het is een super leuk boek en trouwens alle boeken van francine oomen zijn leuk
ik vind het boek super! het lijkt heel erg op de film vind ik!!
zeker lezen dus!
Ik ben ook superfan van de HOI-boeken en ze zijn allemaal tof, maar dit is 1 van mijn favorieten. Het is heel mooi geschreven, ontroerend, herkenbaar en grappig! De film is redelijk stom, maar je moet het boek echt lezen, DOEN!!!
xxx
Het is een mooi boek omdat, als je ergens mee inzit over jezelf en je durft het tegen niemand zeggen ofwel is het te privé dan is dit boek zeer goed want het vertelt wat je doormaakt en dan voel je je ook niet alleen.
hoe overleef ik ... = SUPER BOEKEN x
Dit boek is echt SUPER!!
Het is echt een zàlig boek, dit boek is gewoonweg niet te missen!!
1 tip: zeker lezen, je weet niet wat je mist ;O ;D
De film is trouwens ook heel leuk!
Dus, nu weet je wat te doen in de vakantie hé ;)
Bààii!!
xx
de hele hoe overleef ik reeks is geweldig !
ik vind de andere boeken top. De film is ook echt een aanrader.
Dit is echt een keimooi boek! En de andere uit de reeks ook natuurlijk!
ik heb ze allemaal gelezen! sssuper !!
ik heb nog niet dit boek gelezen maar al wel een ander boek van haar en het is echt een super boek !! :) echt een aanrader
ik vind dit boek een echte topper!!! je kan jezelf er heeeeel erg goed in vinden en het geeft een heel realistisch beeld!!
Een echte aanrader voor degenen die het niet hebben gelezen!!
de boeken zijn super !!!!!!!!!!